Změnit jazyk

Nejsnazší cesta jak vytvořit

Internet Explorer "Professional Edition"


IE7Pro je rozšíření pro Internet Explorer, které obsahuje mnoho funkcí, jež učiní vaše surfování rychlejším, snadnějším a přehlednějším.


Stáhnout

IE7Pro 2.5.1 uvolněno Jun 2,2010

IE7Pro rozšiřuje Internet Explorer o mnoho nových a vylepšených funkcí, které učiní IE uživatelsky přívětivější, bezpečnější a přizpůsobitelný. IE7Pro zahrnuje funkce pro zlešenou správu surfování v záložkách, kontrolu pravopisu, inline vyhledávání na stránce, automatické vyplňování formulářů, Superpřetažení, obnovení poslední relace po pádu prohlížeče, rychlé přepínání proxy, gesta myší, historii naposledy otevřených záložek, snímání webové stránky jako obrázku, blokování reklam, uživatelské skripty a zásuvné moduly, správce stahování (MiniDM), vyhledávání založené na technologii Google, Urychlovač IE a mnoho dalších skvělých funkcí. Umožní Vám přizpůsobit si nejen Internet Explorer, ale i své oblíbené weby svému vkusu a potřebám.
Rychlý průvodce
Nová verze
Možnosti IE7Pro
Rozšířené možnosti surfování v záložkách
1. Uzavření záložky dvojklikem
2. Otevření nové záložky pro každou zadanou webovou adresu
3. Povolení/zakázání uchovávání historie naposledy navštívených záložek
4. Povolení/zakázání obnovení naposledy navštívených stránek při pádu IE
5. Přesunutí menu Internet Exploreru nad adresní řádek (jako v IE6)
6. Skrytí vyhledávacího pole
7. Úprava maximálního počtu paralelních připojení k serveru
8. Výběr externího programu pro zobrazení zdrojového kódu stránky
Superpřetažení
Pokud je funkce Superpřetažení povolena, můžete otevírat odkazy, nebo vyhledávat označená slova v textu ve výchozím vyhledávači, jejich jednoduchým uchopením a popotažením myší, stejně tak, jako můžete tímto způsobem ukládat fotografie z webu do přednastavené složky jednoduchým popotažením fotografie při současně stisknuté klávese Shift.
Gesta myší
Funkce ovládaní prohlížeče pomocí předdefinovaných jednoduchých pohybů myši. Umožňuje např. otevírat a zavírat záložky, přecházet mezi záložkami, ovládat funkce Zpět a Vpřed v prohlížeči, tisk stránek, skrolování, atd.
Obnovení po pádu
Funkce obnovení po pádu IE, dokáže automaticky otevřít všechny předchozí otevřené záložky, po znovuspuštění Internet Exploreru.
Uložení stránky jako obrázku
Jednoduchá funkce, která dokáže uložit celou webovou stránku (i části, které nejsou momentálně vidět v okně prohlížeče), jako jeden standardní obrázek JPG, BMP, GIF, PNG nebo TIFF.
Rychlé přepínání proxy serveru
Různá připojení k internetu mohou vyžadovat odlišná nastavení proxy serveru. Funkce Rychlého přepínání proxy serveru umožňuje nadefinovat různá nastavení proxy serveru a jednoduše mezi nimi přepínat.
Blokování reklam
Blokuje všechny typy obtěžujících reklam, jako jsou vyskakovací a překryvná okna, flash animace, poletující animace, spywarové a adwarové reklamy, atd. V základním nastavení obsahuje propracovaný seznam filtrů, který je možné uživatelsky přizpůsobit, rozšířit, případně vybrat stránky na nichž nechcete reklamu filtrovat.
Greasymonkey - Uživatelské skripty
Uživatelské skripty pro IE7Pro přináší rozšířené funkce podobně jako Greasemonkey skripty pro prohlížeč Firefox. Umožňují uzpůsobit webové stránky vlastním potřebám a nabízejí širší možnosti využití některých webů – např. snadné stahování videí z portálu YouTube a další.
„Inline“ vyhledávání
Přidává vyhledávácí řádek (zobrazí se po stisknutí klávesy F3) v němž můžete hledat zadaný text na webové stránce. Umožnuje okamžité zvýrazňování zadávaného textu, cyklické procházení výsledků vyhledávání i rozlišování velikosti písmen ve slovech.
Kontrola pravopisu
Kontrola pravopisu v IE7Pro kontroluje jakýkoliv zadávaný text do webových formulářů a upozorňuje na chybně napsaná, nebo neznámá slova jejich červeným podtržením.
Grab&Drag;
Grab & Drag mode permits you to "grab" the web page and move it within the pane by clicking and dragging the page.
Tipy a triky
Aktuality na e-mail
Vložte svojí e-mailovou adresu
založit do čtečky
   Delivered by FeedBurner
Napsali o nás
Ocenění